Prohlášení o přístupnosti webové prezentace

Správy silnic Moravskoslezského kraje

 


Webová prezentace Moravskoslezského kraje je vytvořena s ohledem na přístupnost a bezbariérovost tak, aby splňovala všechny povinné a podmíněně povinné zásady přístupnosti podle vyhlášky o přístupnosti č. 64/2008 Sb.

Uspořádání a ovládání webových stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 20. 9. 2020

 


Informace prezentované v jiných formátech


Na webu Správy silnic Moravskoslezského kraje jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové formě.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:
PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.

 


Zpětná vazba a kontaktní údaje


Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu správce webu.
Radek Doffek
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Ostatní sdělení


V případě, že je pro Vás obsah a text webových stránek obtížně čitelný můžete si jej zvětšit pomocí nástroje Vašeho prohlížeče. Obsah a text webové prezentace je responzivní, tj. přizpůsobí se rozlišení Vašeho monitoru. V nejběžněji užívaných prohlížečích lze obsah a text zvětšovat a zmenšovat taktéž za užití klávesových zkratek „CTRL+ +“ pro zvětšení a „CTRL + -“ pro zmenšení .