inmotion discount
stin

9.11.2016 Také silničáři na Frýdeckomístecku splnili svůj plán letních údržbových prací. „Naší prioritou je zvýšení bezpečnosti silničního provozu instalací svodidel v úsecích častých nehod. Proto jsme na silnici III/48312 Podolánky letos zřídili přibližně 200 m nových silničních svodidel,“ informoval vedoucí střediska Frýdek-Místek Radomír Vlk a dodal: „Také na silnici III/48420 v obci Jamník se do konce listopadu nainstalují nová svodidla v délce 250 m a to z důvodu ochrany vodárenské nádrže Šance.“

 

 FM 3

 

Do letních údržbových prací patří nejen sečení silniční zeleně, čištění příkopů nebo vysprávky krajských silnic, ale i opravy propustků.

 

 FM 2

 

„Středisko Frýdek-Místek v letošním roce opravilo nebo zrekonstruovalo vlastními zaměstnanci celkem 11 propustků. Mezi největší patří propust Krmelín s náklady 290 tis.Kč. Poslední rozpracovaná propust je na silnici III/4732 Bruzovice, která bude včetně stabilizace svahu dokončena do konce měsíce listopadu,“ doplnil vedoucí provozního úseku střediska Frýdek-Místek Vladimír Mazáč.

 

FM 4