inmotion discount
stin

23.5.2016 Jubilejní desátý ročník soutěže o nejlepší stavbu Moravskoslezského kraje je ve fázi hlasování. Správa silnic Moravskoslezského kraje má v soutěži, v kategorii Dopravní, vodohospodářské a inženýrské stavby, čtyři želízka, pro které můžete hlasovat do 31. května 2016.

 

Jedná se o tyto stavby s pořadovými čísly:

46. Silnice 2013 – I. etapa; Rekonstrukce silnice III/01148 Návsí včetně mostů

47. Silnice III/4785 přeložka ulice Bílovecké Ostrava, I. etapa, 1. a 2. stavba

48. Silnice II/462 Vítkov – Větřkovice

49. Silnice III/4721 Ostrava, ul. Michálkovická okružní křižovatka s ul. Hladnovskou a Keltičkovou

 

Investorem výše uvedených staveb je Moravskoslezský kraj, Správa silnic Moravskoslezského kraje prováděla veškerou přípravu.

 

Již desátým rokem je hlavním cílem soutěže prezentace a propagace projektů a staveb, jakož i přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší laické i odborné veřejnosti. Od prvního ročníku, jehož slavnostní vyhlášení proběhlo v roce 2007, se do soutěže přihlásilo již 297 staveb. Z toho 147 staveb si odneslo nějaké ocenění.

 

Ty nejlepší stavby za rok 2015 vybrala jedenáctičlenná porota, složená ze zástupců Krajské stavební společnosti při Svazu podnikatelů ve stavebnictví, České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Obce architektů a zástupců Moravskoslezského kraje. Ta nominovala stavby do každé kategorie. Z vítězných staveb jednotlivých kategorií bude vybrána stavba roku s udělením ceny GRAND PRIX. V loňském roce se pyšní touto cenou víceúčelová WERK ARENA Třinec, zhotovitelem díla je společnost SYNER, s.r.o. a projektantem BfB STUDIO, s.r.o.

 

http://www.stavbamsk.cz/hlasovani.html

 

stavbamsk2015 panel