inmotion discount
stin

1.4.2016 Letní pohotovost je držena od 1. dubna do 31. října pro zajištění bezpečnosti silničního provozu po dopravních nehodách, živelných pohromách, polomech a jiných nepředvídatelných událostech. Budou operativně řešeny případné vzniklé problémy na silniční síti, zejména označení překážek silničního provozu přechodným dopravním značením. Likvidace následků, které snesou odkladu, budou prováděny neprodleně po jejím nahlášení a označení.

Práce zajišťují příslušná územní střediska Správy silnic Moravskoslezského kraje (SSMSK) v  Bruntále, Opavě, Frýdku-Místku, Karviné a Novém Jičíně. Pro statutární město Ostravu jsou práce zajišťovány prostřednictvím Ostravských komunikací, a.s. Tato činnost je zajišťována v rámci kraje také na silnicích I. tříd pro Ředitelství silnic a dálnic ČR (mimo statutární město Ostrava, kde je tato činnost taktéž zajišťována a.s. Ostravské komunikace).

 

V pracovní době od 6.00 do 14.30 hodin - Po-Pá - budou neodkladné zásahy zajišťovat zaměstnanci jednotlivých středisek viz. odkaz kontakty.

 

Mimo pracovní dobu od 14.30 do 6.00 hodin a po celých 24 hodin v sobotu, neděli a státní svátky, pohotovost zajišťují určení zaměstnanci středisek. Kontaktní telefony pro hlášení vzniklých událostí jsou uvedeny v níže uvedeném přehledu.