inmotion discount
stin

19.2.2015  Projekt Výmoly.cz vznikl počátkem roku 2011 a za dobu jeho trvání si již vydobyl mezi silničáři i řidiči dobré jméno.  Internetová komunikace mezi správci silnic a jejich uživateli se ještě rozšířila o mobilní aplikaci, která monitoring problémových míst, děr a výtluků řidičům usnadnila.

 Vmoly2

Zleva Milan Novák, technicko-provozní náměstek SSMSK, Petr Čaník, autor projektu Výmoly a Jiří Cívka za Nadaci GENERALI

 

Včera se, za účasti technicko-provozního náměstka Správy silnic Milana Nováka a protagonistů projektu uskutečnila další schůzka, na které byla dohodnuta pokračující spolupráce Správy silnic Moravskoslezského kraje na pilotním projektu, který aplikaci zaměří také na zlepšení bezpečnosti silničního provozu.

Správa silnic Moravskoslezského kraje zajišťuje údržbu na silnicích II. a III. tříd s celkovou délkou přes 2735 km, s různou kvalitou, zatížeností dopravou a různým stupněm stáří.„Takovýto způsob komunikace s veřejností Správa silnic Moravskoslezského kraje oceňuje. Podněty motoristů vítáme, neboť nám tím usnadňují práci. Několikaleté zkušenosti z tohoto projektu jsou pro nás velmi pozitivní a každodenní vyhodnocování upozorňujících zpráv na serveru Výmoly.cz se stalo součástí práce moravskoslezských silničářů. Rozšíření tohoto komunikačního kanálu mezi řidiči a silničáři, zaměřené na bezpečnost, podpoříme,“ potvrzuje Milan Novák.